Featured image of post Podsumowanie września 2021 (2021-09)

Podsumowanie września 2021 (2021-09)

Krótko o tym, co działo się we wrześniu 2021 roku

Ten miesiąc upłyną pod symbolem języka angielskiego. Uruchomiłem drugą wersję strony, gdzie znajduje się już większość artykułów przetłumaczone na język angielski! Pozostał mi do przetłumaczenia artykuł na temat Event Stormingu, który wymaga jeszcze sporo pracy. Aby dostać się do angielskiej, strony wystarczy dodać /en do adresu, tak więc gorąco zapraszam www.zaprogramujtoraz.pl/en.

Artykuły, które powstały w tym miesiącu to:

artykuł o tworzeniu własnych szablonów dotnet!

Ten miesiąc był dla mnie bardzo pracowity. Tłumaczenie bloga zajęło mi całkiem sporo czasu – choć i tak nie tak dużo, gdyby nie narzędzie, jakim jest Deepl.com. W międzyczasie ciągnę inny projekt Xamarinowy a do tego niezwykle pochłania mnie temat idealnej architektury aplikacji. Niestety nie mam pomysłu jak podzielić się z już zdobytą wiedzą, bo nie czuję, aby ona była kompletna. Temat architektury drążę coraz bardziej i widzę, że dojrzewam do niektórych rozwiązań. Może Ty masz jakąś architekturę, poradnik, przewodnik, szablon, który używasz i uważasz za najlepszy? Jeśli tak, to fajnie jakbyś napisał o tym w komentarzu!

Jest coś, co chciałbyś, aby zmieniło się na blogu? Może masz temat, o którym chciałbyś się więcej dowiedzieć? Pisz śmiało!

comments powered by Disqus
Proszę pamiętaj, że blog jest na ten moment w wersji poglądowej i może zawierać wiele błędów (ale nie merytoycznych!). Mimo to mam nadzieję, że blog Ci się podoba! Wiele ilustracji pojawiło się na blogu dzięki unsplash.com!
Zbudowano z Hugo
Motyw Stack zaprojektowany przez Jimmy