Featured image of post Podsumowanie lipca 2021 (2021-07)

Podsumowanie lipca 2021 (2021-07)

Krótko o tym, co działo się w lipcu 2021 roku

W tym miesiącu działo się bardzo dużo, gdyż w sumie teraz na poważnie rozpocząłem prace nad własną platformą blogową opartą o Hugo. Udało mi się przenieść tutaj artykuły, które pisałem gdzieś indziej:

W lipcu również popełniłem też duży artykuł, będący wstępem, i moim własnym przygotowaniem, do Event Stormingu dostępny: pod tym adresem. Po tym materiale wiem, że wolę jednak krótszą formę, mieszczącą się na kilku stronach A4, a nie kilkunastu.

W zanadrzu mam materiały na temat Agile oraz Algorytmów genetycznych, planuję dalszą pracę nad Domain Driven Development oraz zrobienie przeglądu gotowych szablonów projektów w .Net, które będą zawierać w sobie wiele powtarzalnego kodu i Architektury Cebulastej (Onion Architecture).

Jest coś, co chciałbyś, aby zmieniło się na blogu? Może masz temat, o którym chciałbyś się więcej dowiedzieć? Pisz śmiało!

Tak, gdy piszę te słowa, to system komentarzy jeszcze nie działa.

comments powered by Disqus
Proszę pamiętaj, że blog jest na ten moment w wersji poglądowej i może zawierać wiele błędów (ale nie merytoycznych!). Mimo to mam nadzieję, że blog Ci się podoba! Wiele ilustracji pojawiło się na blogu dzięki unsplash.com!
Zbudowano z Hugo
Motyw Stack zaprojektowany przez Jimmy