O stronie

Blog z pasją na temat programowania bez powtórzeń! Na razie w wersji beta!

Cześć!

Bardzo mi miło powitać Cię na blogu! Mam nadzieję, że będzie to miejsce, w którym będziemy mogli wspólnie wymienić się swoimi doświadczeniami, a co za tym idzie razem pracować nad tym, aby nasz kod był każdego dnia lepszy.

Tak jak nazwa bloga wskazuje (zaprogramujtoraz.pl – tak dla przypomnienia), zależy mi, aby skupić się na tym, co ważne dla naszych klientów – wartości, która wywodzi się z dowożenia kodu unikalnego, rozwiązującego konkretne problemy użytkowników. Dlatego chciałbym poruszać tutaj tematy poszerzające nasze (twoje i moje) horyzonty dotyczące gotowych rozwiązań, które będą się ładnie skalować – od aplikacji garażowej aż po własne miejsce w chmurze, a do tego dawały nam przyjemność z pisania wysokiej jakości kodu – odpornego na błędy i łatwego w dalszym rozwoju.

Blog jest aktualnie w wersji beta!

Rozwijam go w wolnym czasie, dlatego też możesz zauważyć tutaj dużo niedoróbek, nad którymi ciągle pracuje. Oficjalny start planuję na sam początek 2022 roku, chyba że uda się szybciej. To, co muszę dokończyć przed startem:

  • Naprawić błędy CSS związane z używaniem AsciiDoctor’a,

  • Przetłumaczyć istniejące artykuły na język angielski.

Ostatnio zaktualizowany 2021-07-05
comments powered by Disqus
Proszę pamiętaj, że blog jest na ten moment w wersji poglądowej i może zawierać wiele błędów (ale nie merytoycznych!). Mimo to mam nadzieję, że blog Ci się podoba! Wiele ilustracji pojawiło się na blogu dzięki unsplash.com!
Zbudowano z Hugo
Motyw Stack zaprojektowany przez Jimmy